Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Tiše, Václave, ať nevzbudíš mého muže

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2022 16:04

    tuš, akvarel, tužka, papír, 14,9 x 21 cm, sign. PD Benetka, na zadní straně autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    Položka č.: 256064

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2023 18:06

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělc…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)