Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    No.: 1094

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:34

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    No.: 542

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2021 15:00

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Karel Benetka

    Já na vaše úplatky kašlu! Stejně musím všechny peníze odevzdat tam nahoře.

    No.: 256189

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2022 23:02

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    No.: 234916

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2021 21:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids