Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Osudí

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:03

    litografie, 1991, 55 x 70,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, autorský tisk 10/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Mezek

    Položka č.: 1628

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 13:09

    filmový plakát, 1985, 42 x 29,6 cm, český film, režie: Vladimír Drha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Hanba

    Položka č.: 1482

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 10:43

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. I. Bergman, při okrajích lehce opotřeben, na zadní straně zbytky lepící pásky, dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v L…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šalamoun

    Kočky

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:04

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 580

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:55

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 1351

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:18

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 1319

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 16:46

    litografie, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Šalamoun

    Každý za své

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 12:24

    litografie, 1989, 37 x 54 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 7/90, vzadu ve výřezu popsáno autorem, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Znaky

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:52

    chromolitografie, 1976, 59,4 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 739

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:18

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Šalamoun

    Do zubů a do srdíčka

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 16:57

    filmový plakát, 1985, 39,2 x 28,8 cm, značeno PD v tisku Šalamoun 1985, československý film, režie: Vladimír Drha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Šalamoun

    Hanba

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 16:53

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. I. Bergman, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)