Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Kočky

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:04

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 580

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:55

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 1351

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:18

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 1319

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 16:46

    litografie, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jiří Šalamoun

    Pátek třináctého

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie J. Šalamoun, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980 a 1981, edice postav, ex. 44/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění…

    Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Každý za své

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 12:24

    litografie, 1989, 37 x 54 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 7/90, vzadu ve výřezu popsáno autorem, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jiří Šalamoun

    Pokušení na hoře

    Položka č.: 274

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 11x barevná litografie J. Šalamoun (první z nich - titulní list - signován), vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1981, ex. 48/100, Edice Biblos, sv. 11, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K…

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Znaky

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (154 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:52

    chromolitografie, 1976, 59,4 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (154 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:18

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Šalamoun

    Do zubů a do srdíčka

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 16:57

    filmový plakát, 1985, 39,2 x 28,8 cm, značeno PD v tisku Šalamoun 1985, československý film, režie: Vladimír Drha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Šalamoun

    Hanba

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 16:53

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. I. Bergman, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Šalamoun

    Osudí

    Položka č.: 41

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2018 14:00

    barevná litografie, 55 x 70,5 cm, sign. DU, č. 6/54, Jiří Šalamoun je český výtvarník, ilustrátor, autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák prof. V. Silovského a V. …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)