Milan Erazim

žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; 1985 - 1988 pracoval ve výtvarné redakci Lidového nakladatelství; první samostatnou výstavu měl v Galerii mladých v Mánesu v Praze, poté se účastnil řady výstav doma i v zahraničí; věnuje se volné grafice, ilustraci a kresbě; četná je drobná grafika, zaměřil se na známkovou tvorbu a volnou kresbu; z grafických technik si oblíbil hlavně barevnou litografii, dřevoryt, suchou jehlu (často s akvatintou); kombinovanou techniku a lept; v ilustraci se zaměřil na klasickou a dobrodružnou literaturu pro mládež; ve volné grafice je středem jeho zájmu člověk v moderním světě vědy a techniky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milan Erazim

    Ležící

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:09

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Rádio - žena

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:34

    litografie, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Milan Erazim, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Malý třas

    Položka č.: 193498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:42

    litografie, 1985, 29,8 x 24 cm, sign. PD Erazim, 54/65, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Šance

    Položka č.: 230390

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:41

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)