Marie Fischerová-Kvěchová

(1892-1984)

  • Marie Fischerová-Kvěchová

    (1892-1984)

    Děťátko

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    akvarel, tužka, pastel, papír, 1977, 22 x 32,5 cm, sign. PD MFK 1977, v dolní části kresby na jednom místě drobné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)