Jiří Winter - Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 14:06

    serigrafie, 13 x 6 cm, sign. na dvojlistě Neprakta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:36

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    Položka č.: 1188

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Amfora

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:56

    litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)