Jiří Winter - Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    No.: 1186

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:36

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru,

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    No.: 1188

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Amfora

    No.: 973

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 16:56

    litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír,

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids