Josef Vyleťal

(1940-1989)

  • Josef Vyleťal

    (1940-1989)

    Ptáci

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 22:11

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. A. Hitchcock, nepatrná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Vyleťal

    (1940-1989)

    Lovecké výjevy z Dolních Bavor

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2023 22:25

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. P. Fleischmann, stopa po přeložení, v růzcích stopy po vpichu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Vyleťal

    (1940-1989)

    Katzelmacher

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2023 22:15

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. R.W. Fassbinder, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Vyleťal

    (1940-1989)

    Římský spánek

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 190.000 CZK (7.917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, překližka, 1981, 30,5 x 40 cm, sign. LD J. Vyleťal, rám, na zadní straně popsáno, Josef Vyleťal studoval u J. Kouly na Fakultě architektury VŠT v Bratislavě a u Adolfa Hoffmeistera na VŠUP v Praze. Pracoval jako scénograf pro Divadlo Na zábradlí v Praze a v roce 1968 se stal členem redakce čas…

    Aktuální cena: 190.000 CZK (7.917 €)

  • Josef Vyleťal

    (1940-1989)

    Anatomie Stromníka

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    barevné tuše, papír, 1968, 29 x 20,5 cm, sign. PD Josef Vyleťal, pasparta, na zadní straně pasparty štítek s popisem autora: …Práce z těchto let /konec 60. let/ jsem nazval Stromníky. Znázorňovaly tajemné bytosti vzniklé obrazotvorností člověka pozorujícího tvary lesa…/ autor v katalogu výstavy v Ro…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 Kč CZK