Demetre Haralamb Chiparus

(1886-1947)

  • Demetre Haralamb Chiparus

    (1886-1947)

    Exotická tanečnice

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    patinovaný bronz na mramorovém podstavci, v. 65 cm, sign. a značeno na plintě, pozdější odlitek, Demetre Haralamb Chiparus (1886-1947) narozen v Rumunsku, žil a tvořil v Paříži. Jeho tvorba se vyznačuje vysokou dekorativností, věnoval se hlavně zobrazení tanečnic a krásných žen své doby. Pro velký k…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)