Markéta Mazancová

(1970)

  • Markéta Mazancová

    (1970)

    Z mého pokoje

    Položka č.: 270453

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20

    olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Markéta Mazancová

    (1970)

    Jan Werich

    Položka č.: 267814

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:04

    olej, plátno, kombinovaná technika, 50,5 x 70 cm, monogr. PD MM, klínový rám , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu