Helmut Skarbina
(1888-1945)
Vyvolávač
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:59
litografie, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Helmut Skarbina, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu