Helmut Skarbina

(1888-1945)

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Vyvolávač

    No.: 918

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 14:59

    litografie, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Helmut Skarbina, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids