František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu