František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
No.: 127Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:12
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids