Karel Kupka

(1905-1971)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Lomnický štít

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53

    olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Zoraná pole

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, dřevěná deska, 19,5 x 24,5 cm, sign. LD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu