Jiří Kubíček

  • Jiří Kubíček

    Pták

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:32

    litografie, 1971, 25,2 x 21,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1971, č. 19/130, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Kubíček

    Tváře

    Položka č.: 92

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31

    litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Vesmír

    Položka č.: 91

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:30

    litografie, 1980, 24 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 10/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Kometa

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:27

    litografie, 1952, 10,6 x 13,7 cm, sign. PD J. Kubíček 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Biorytmy III.

    Položka č.: 274938

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:11

    linořez, 1987, 51 x 37,5 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1987, č. 26/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu