Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    U vody

    Položka č.: 1531

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 16:15

    lept, 21 x 31,5 cm, sign. PD Knobloch, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    V Meziříčí

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2017 13:40

    lept, 16 x 23,3 cm, sign. PD B. Knobloch, 25/50 a, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kašna

    Položka č.: 242595

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:11

    litografie, 12,5 x 8,8 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:12

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Plachetnice (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223941

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:10

    litografie, 12 x 5,8 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kostel

    Položka č.: 242124

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:53

    litografie, 24,1 x 15 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu