Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ludvík Kuba malíř

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:12

    kniha, 34 x 25 cm, vyd. Praha, 1946, celoplátěná vazba s obálkou, místy potrhaná obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Bosně a Hercegovině

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, podpis na tit. listě L. Kuba, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, pův. clpl vazba, 232s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skopské Černohorky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    akvarel, běloba, papír, 1892, 73 x 97 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 40 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    Položka č.: 81

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Práce na zelné zahradě

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    olej, lepenka, 1915, 26 x 62 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stařec v červeném rouchu

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    olej, plátno, 1897, 52 x 41 cm, sign. LN LKuba 1897, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Březnický kostel

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:15

    akvarel, tužka, papír, 1905, 14 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pardubický

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:02

    tužka, papír, 1881, 9 x 13,5 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek Bečov

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:59

    tuš, papír, 1932, 11 x 17,3 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:57

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vřeteno z Kijeva u Kninu (Dalmácie)

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:56

    tuš, papír, 1890, 24 x 7 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice z vychodní části Černomelju; Běloukrajinské děvče trhá fazole

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:48

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Spodek končarice

    Položka č.: 44

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:43

    tuš, papír, 1890, 13 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Poděbradské sosny

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:40

    tužka, papír, 1894, 18 x 13,5 cm, sign. LD LKuba 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    Položka č.: 37

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:36

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Modlící se děvče

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:12

    uhel, papír, 1899, 58 x 44 cm, sign. PD LKuba, rám, oboustranná kresba, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:05

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Soubor z pozůstalosti autora

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:31

    volné listy, 30 x 21 cm, 1x sign. kresba, 2x podpis na dopisnici, 2x podpis na volném papíře, 1x arch pošt. výročním známek s portrétem Kuby s podpisem jejich autora M. Ondráčka, r. 1974, 1x katalog, vyd. Ministerstvo informací, Praha, 1949, brož, 43s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák pr…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrádka a kostel

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:33

    tužka, papír, 1906, 11 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrada pod kostelem

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:32

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. LD LKuba 1906, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:16

    uhel, papír, 38 x 31 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:06

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:50

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu