Karel Laštovka
(1938-1986)
Pieta
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)