Rudolf Němeček
(1921)
Stavení
Položka č.: 258384Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16
olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Zasnění
Položka č.: 256143Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:19
olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Dva klauni
Položka č.: 256153Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:17
olej, sololit, 1988, 35,5 x 26 cm, sign. LD R. Němeček 88, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)