Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 09:42

    sítotisk, 16,5 x 9 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 08:42

    katalog, 21 x 15 cm, 1x přiložená sign. ocelorytina, podpis autora na titl. straně, vyd. ČSVU, Praha, 1959, pův. brož, nestr., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hudba sbližuje národy

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 08:39

    bibliofilie, 21 x 15 cm, 2x sign. Ocelorytina J. Švengsbír, Vyd. Supraphon, Praha 1980, ex. 156/200, ruční papír z Velkých Losin, vázáno nití a volně vložené do obálky, 19s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Anděl

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:39

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Švengsbír, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Jiří Novotný

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:22

    ocelorytina, 1944, 5,2 x 3,1 cm, DU značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:21

    ocelorytina, 1943, 4,5 x 3,6 cm, LD značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris B. Vrbský

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:20

    ocelorytina, 6,7 x 4,3 cm, DU značeno v desce Š, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris A. Petrák

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:19

    ocelorytina, 1946, 4,2 x 3 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, při okraji lehce pokrčený, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris A. Petrák

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:18

    ocelorytina, 1946, 4,2 x 3 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Jan Beránek

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:17

    ocelorytina, 1944, 4,4 x 3 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris B. Hradečný

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:16

    ocelorytina, 5,9 x 2,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Vláďa Bujárek

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:15

    ocelorytina, 1943, 5 x 3,3 cm, PN značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris O. Hradečný

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:14

    ocelorytina, 7,8 x 3,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris J. Obrátil

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:13

    ocelorytina, 1946, 4,7 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris J. Obrátil

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:12

    ocelorytina, 1950, 3,9 x 4,3 cm, DU značeno v desce JAŠ, při okraji lehce pokrčený, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Jarka Betková

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:11

    ocelorytina, 1943, 4,9 x 3 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Ing. V. Zděnovec

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:10

    ocelorytina, 1950, 5,5 x 6,1 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex.Bibliotheca.Adolf.Malý

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:09

    ocelorytina, 1950, 3,3 x 4,7 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Ota Hradečný

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:08

    ocelorytina, 1943, 2,5 x 3,7 cm, DU značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:07

    ocelorytina, 1944, 3,8 x 3,8 cm, PD značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:06

    ocelorytina, 1943, 5 x 2,5 cm, PD značeno v desce J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Exlibris Dr. Jaromír Doležal

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 15:05

    ocelorytina, 1944, 3,3 x 1,5 cm, DU značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:57

    ocelorytina, 19,5 x 15 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické torzo (Knihy umění B. peterka)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 15:32

    ocelorytina, 4 x 2 cm, značeno v desce JAŠ, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 20:17

    katalog, 21 x 19,5 cm, podpis výtvarníka, vydl. Csehszlovák Kultúra Budapest, 1975, maďarský text, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    grafika, kresby

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:00

    katalog, 1964, 19 x 19 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, vydala Nová Paka, sešit a volné listy v obálce, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loďka (PF 1970)

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:58

    ocelorytina, 1969, 14 x 7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Má Praha

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:25

    tisk, plakát, 67 x 33,5 cm, sign. DU Jiří Švensbír, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, září 1978, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Kresby, grafika

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:24

    tisk, plakát, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě ve Špálově galerii, Praha, 3.9.-4.10. 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1313

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 17:00

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu