Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucet omnibus

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 22:23

    ocelorytina, 1970, 5,5 x 6,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, PF 1971, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dva pijáci

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 22:22

    ocelorytina, 1964, 5,9 x 6,8 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě strašidla

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 22:21

    ocelorytina, 1973, 6,2 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, 39/120, PF 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Svetozár Pantůček / PF 1974

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 22:18

    2x ocelorytina, 1974, 5,8 x 7,5; 6,8 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, 120/200; 35/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 22:16

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1313

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 17:00

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 1312

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 16:55

    litografie, 13,2 x 7,4 cm, DU značeno na kameni Švengsbír, pozvánka na výstavu, pořádají Spolek sběratelů a přátel Exlibris v Praze a Švengsbírclub, Praha 1973, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Den a noc

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 12:35

    serigrafie, 1983, 6,5 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kašna

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 17:10

    ocelorytina, 5,5 x 3,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Fontána

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 15:55

    ocelorytina, 5,5 x 4,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 149/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kostel

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 13:50

    ocelorytina, 16,4 x 9,2 cm, sign. PD J. Švengrbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF 1969

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 19:25

    serigrafie, 1968, 8 x 7,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Regia

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2015 20:40

    serigrafie, 1970, 8,6 x 14,9 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 255410

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2021 19:56

    ocelorytina, 2 x 5 cm, modrá varianta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 19:44

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Frederyk Chopin

    Položka č.: 222106

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:54

    ocelorytina, 6,5 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:52

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Filozof (Ex libris J.R.Bečák)

    Položka č.: 222097

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:50

    ocelorytina, 1944, 3 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář II. (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 222094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:48

    ocelorytina, 2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Otevřená kniha (Ex libris Ladislav Svoboda)

    Položka č.: 222089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:46

    ocelorytina, 4 x 4,5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Štít (Ex libris L.S. )

    Položka č.: 222081

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:44

    ocelorytina, 1,5 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 18:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 258025

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2021 15:08

    ocelorytina, 4,6 x 3,8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Svatební oznámení s květinou

    Položka č.: 222086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 19:16

    ocelorytina, 4,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 257805

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2021 19:02

    ocelorytina, 7,9 x 12,7 cm, sign. PD J. Švengsbír, 1/100, zažloutlý papír a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Veduta Prahy

    Položka č.: 249236

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 20:10

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, značeno PD Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce

    Položka č.: 250938

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 22:06

    ocelorytina, 15 x 10,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 222110

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:50

    pero, fix, papír, 1978, 14,7 x 10,4 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 18:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 254698

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2021 18:57

    ocelorytina, 16,8 x 9 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, 123/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)