Helena Konstantinová
Kořalka
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02
litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Helena Konstantinová
Dívčí hlava
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01
litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t. , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)