Helena Konstantinová

  • Helena Konstantinová

    Kořalka

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02

    litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Helena Konstantinová

    Dívčí hlava

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01

    litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t. , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)