Boris Tesař
El noble cigarro
Položka č.: 1032Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11
litografie, 33 x 17 cm, sign. PD Boris Tesař, č. 2/62, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)