Boris Tesař

  • Boris Tesař

    El noble cigarro

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11

    litografie, 33 x 17 cm, sign. PD Boris Tesař, č. 2/62, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)