Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Skupina 42

    Položka č.: 1631

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:32

    katalog, bar. vyobr. děl K. Lhotáka, Fr. Hudečka, Fr. Grosse, L. Zívra, B. Matala a dalších, text E. Petrová, vyd. Severočeská galerie, Litoměřice, 1989, sešit, nestránkováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská,…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták/Obrazy a kresby

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:58

    tisk, plakát, 1977, 47,7 x 32,8 cm, sign. a věnováno vzadu Kamil Lhoták 12.2. 78, plakát k výstavě v Galerii Fronta, únor 1978, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    I. Blatný: Jedna, dvě, tři, čtyři, pět

    Položka č.: 1583

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:30

    kniha, bar. il. a il. na deskách K. Lhoták, vyd. Fr. Borový, Praha, 1947, pův. plpl. vazba, 74s., odřené a mírně zašlé okraje desek, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták)

    Položka č.: 1405

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:32

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 1404

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs: Neruda v Paříži

    Položka č.: 167597

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 11:00

    bibliofilie se třemi lepty, 1977, 18,3 x 12,1 cm, sign. na tiráži Kamil Lhoták a Karel Sýs, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1977, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)