Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 2000, 28 x 18,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 31/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Žába na motorce

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 26/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ohniště

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    litografie, 2000, 19 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 78/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Letící II.

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:11

    litografie, 1998, 26,5 x 18,9 cm, sign. PD M. Rittstein 98, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Letící I.

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a pulec

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    litografie, 2016, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 13/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a žába

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:08

    litografie, 2016, 17 x 12,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 19/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Kočka na útesu

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 2016, 16 x 11 cm, sign. DU M. Rittstein 2016, č. 5/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na květech

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:06

    litografie, 2016, 20,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 24/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Jezdkyně

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:05

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 65/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Karel Žižkovský

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:03

    litografie, 1985, 22,2 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 85, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris J. H.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:02

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. NU M. Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Michael Rittstein (Plavec)

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Michael Rittstein (Kytarista)

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:00

    litografie, 21 x 10,3 cm, sign. LU M. Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    U pisoárů

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:24

    litografie, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 1526

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:13

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 1523

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:10

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Hospodářská komora Plzeň

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:22

    bibliofilie, 5x sign. bar. litografie M. Rittstein, I. Komárek, I. Ouhel, J. Stretti a R. Konvička, text Vladislav Krátký a Jindřich Šilhavý, vyd. Aulos, Praha, 2003, ex. 183A/200, celkem 400 výtisků, vydáno k 10. výročí, brož s ob. a ochranným pouzdrem, 42s., výborný stav , Antikvariát Ostrovní, st…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 231921

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:50

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2020 14:35

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    Položka č.: 245888

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 229175

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:27

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    R N´R

    Položka č.: 212316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:03

    litografie, 1984, 46 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 84, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Ostrov

    Položka č.: 182114

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 18:17

    litografie, 1997, 25 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 97, č. 15/60, soupis Hédervári č. 109, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 241238

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:09

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 241236

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:07

  • Michael Rittstein

    PF 99

    Položka č.: 139338

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:50

    tužka, akvarel, papír, 15,2 x 19,5 cm, sign. DU M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Kytarista PF 2013

    Položka č.: 139337

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:45

    tužka, akvarel, papír, 10,8 x 15 cm, sign. PD M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu