• Josef Liesler

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:08

    litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:07

    litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:38

    litografie, 1982, 19 x 15 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 48/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 244450

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:37

    litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:56

    lept, 1968, 7,7 x 6 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu