Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na cestě, PF

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:39

    1 x tuš, papír, 1x litografie, 1978, 1973, 10,5 x 20,5; 15 x 10,5 cm, PD monogr. VF, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    PF, Bez názvu

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:38

    1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1991

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:32

    litografie, 1990, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 1988

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28

    litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 84

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27

    litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 89

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26

    litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    PF 1983

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:21

    lept, 1982, 10 x 6,5 cm, sign. PD, č. 27/100

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932)

    Kapr

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:16

    litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 51/200

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932)

    Tři králové

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:15

    litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 76/200

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Slunce (PF 1991)

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:13

    dřevoryt, 1990, 12 x 8,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 90, č. 31/100, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    (1946)

    V pohybu (PF 91)

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:12

    litografie, 1998, 11 x 8,5 cm, sign. PD M. Erazim 98, č. 50/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:11

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Mrazík

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:10

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pyramidy (PF 1977)

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:51

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Betlém

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:44

    litografie, akvarel, 1976, 22,8 x 15,6 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Čápi

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:43

    litografie, akvarel, 1980, 14,8 x 22,8 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na loďce (PF 1971)

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:42

    litografie, 1971, 16 x 22,8 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na kluzišti

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:39

    litografie, akvarel, 1971, 17 x 24 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jesličky

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:38

    litografie, akvarel, 23 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rybář

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:35

    litografie, akvarel, 7 x 10,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kapela

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32

    litografie, akvarel, 1969, 17 x 24 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    U vody

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:31

    litografie, akvarel, 16,5 x 24 cm, sign. PD A. Moravec, přehlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Bíčí zápas

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

    litografie, akvarel, 1967, 17 x 28 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1938, ohlý pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Lyžaři (PF 1944)

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:26

    akvatinta,mezzotinta, 1943, 14,5 x 8 cm, sign. PD, papír na horním okraji (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Josef Sahula

    Podzimní městečko

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:25

    litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • M. Nováček

    Jablíčka

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:23

    dřevořez, 1975, 7,3 x 4,6 cm, sign. PD M. Nováčik, LD p. f. 1976, ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Roman Jurkas

    (1965)

    Nechtěla mi říct své jméno... (P. F. 1996)

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:18

    serigrafie, 1995, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Roman Jurkas, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:15

    suchá jehla, 1981, 11,5 x 7,6 cm, sign. DU Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06

    litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Martin Wielgus

    (1943)

    Ženský akt s růži - PF

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59

    litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook