-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Na břehu světa
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Eva (Prsa)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Evička (Hlava)
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobré jitro
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Abstrakce
Položka č.: 1377Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:55
litografie, 1975, 15 x 11 cm, sign. PD, pasparta, č. 16/20, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzducho-loď
Položka č.: 1376Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:54
lept, 11,5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bůh Poseidon
Položka č.: 1375Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:53
lept, 8 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bohyně Hébe
Položka č.: 1374Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:52
lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Paní vod
Položka č.: 1373Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:51
lept, 1992, 12,5 x 12,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1992, rám, č. 24/36, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Astrophytum myriostigma
Položka č.: 1372Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:50
ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Ptáče
Položka č.: 1371Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:49
lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Rastislav Michal
(1936)
Akt ženy
Položka č.: 1370Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:48
linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice růží
Položka č.: 1369Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:47
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 1368Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Portrét dívky
Položka č.: 1367Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:45
rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Eva Janíčková
(1935)
Pták na stromě
Položka č.: 1366Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:44
suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
J. Leiva
Italská ulička
Položka č.: 1365Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43
akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Josef Kos
(1932)
Na samotě
Položka č.: 1364Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:42
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, A…
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Zdeněk Preclík
(1949-2021)
Basset
Položka č.: 1363Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:41
tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Masopust
Položka č.: 1362Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:40
tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Xian
The good times are killing me
Položka č.: 1361Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:39
tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Lindl
Jan Zrzavý
Položka č.: 1360Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:38
linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Boka Kotorska
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vel. gospa od Škarpiela
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rybář
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Spokojenost
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena a muž
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena s dítětem
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu