Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Na břehu světa

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Eva (Prsa)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Evička (Hlava)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dobré jitro

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Abstrakce

    Položka č.: 1377

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:55

    litografie, 1975, 15 x 11 cm, sign. PD, pasparta, č. 16/20, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Vzducho-loď

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:54

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Bůh Poseidon

    Položka č.: 1375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:53

    lept, 8 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Bohyně Hébe

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:52

    lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Paní vod

    Položka č.: 1373

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:51

    lept, 1992, 12,5 x 12,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1992, rám, č. 24/36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Astrophytum myriostigma

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:50

    ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Ptáče

    Položka č.: 1371

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:49

    lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Akt ženy

    Položka č.: 1370

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:48

    linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kytice růží

    Položka č.: 1369

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:47

    olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 1368

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46

    dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:45

    rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Pták na stromě

    Položka č.: 1366

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:44

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • J. Leiva

    Italská ulička

    Položka č.: 1365

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43

    akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Kos

    (1932)

    Na samotě

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:42

    litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, A…

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Zdeněk Preclík

    (1949-2021)

    Basset

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:41

    tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Masopust

    Položka č.: 1362

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:40

    tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Xian

    The good times are killing me

    Položka č.: 1361

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:39

    tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Lindl

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:38

    linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Boka Kotorska

    Položka č.: 1359

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37

    litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Vel. gospa od Škarpiela

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36

    litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Rybář

    Položka č.: 1357

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35

    linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Spokojenost

    Položka č.: 1356

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34

    tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žena a muž

    Položka č.: 1355

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33

    tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32

    tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žena s dítětem

    Položka č.: 1353

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31

    tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Květina

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30

    linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook