• Kateřina Mistal

    Mumie červená

    Položka č.: 5479

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Kateřina Mistal

    Mumie modrá

    Položka č.: 5472

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 71 x 55,5 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Rondeur des jouers

    Položka č.: 3306

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Visage egare

    Položka č.: 3297

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Bienvenue au club

    Položka č.: 3475

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Kuk

    Položka č.: 3326

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Memoires d´une jeune fille rangee

    Položka č.: 3316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Beaute voler

    Položka č.: 3310

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Moje Klamovka

    Položka č.: 3505

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:29

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 4168

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod hradem

    Položka č.: 4411

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 4355

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.550 CZK (148 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Prahy

    Položka č.: 4345

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Jana Reinerová

    Přístav

    Položka č.: 4191

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.850 CZK (119 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec ve třech pohledech

    Položka č.: 4871

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    V Liliové ulici

    Položka č.: 4544

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/12, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanská ulička

    Položka č.: 4543

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 18622

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 29/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Jana Reinerová

    Brána do zahrady

    Položka č.: 18621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 53/55, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada v Liberci

    Položka č.: 4872

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Zdeněk Netopil

    Almara

    Položka č.: 18605

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:20

    litografie, 1999, 49 x 38,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 99, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Vladimír Větrovský

    Hlava V.

    Položka č.: 2810

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:18

    litografie, 2007, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 07, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 2809

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:18

    litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Organická věž

    Položka č.: 2844

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:17

    litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Větrovský

    Hlava IX:

    Položka č.: 2813

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:17

    litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 4/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Hlava VII.

    Položka č.: 2812

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:17

    litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 3/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Organická věž I

    Položka č.: 2811

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:17

    litografie, 2009, 35 x 25,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 69/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Větrovský

    Hlava I.

    Položka č.: 3420

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:16

    litografie, 2006, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Hlava III.

    Položka č.: 3419

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:16

    litografie, 2006, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 11/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze