Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Sudkův pohled z okna

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 19:30

    litografie, 18,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Staronová synagoga

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:35

    litografie, 48, 5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/72, papír na horním okraji lehce natržen, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zdi města

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:33

    litografie, 27, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/39, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:32

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:31

    litografie, 34, 5 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, 0, č. 4/66, 34, 5 x 25, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:25

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:14

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:13

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:11

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:08

    litografie, 32,7 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 75/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zahrada

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:01

    litografie, 40 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Jana Reinerová

    Železniční most

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 15:00

    litografie, 11 x 18,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/41, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:37

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    V parku

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 11:55

    litografie, 13,4 x 22 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, 20/46, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 4168

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod hradem

    Položka č.: 4411

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 4355

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.550 CZK (148 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Prahy

    Položka č.: 4345

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Jana Reinerová

    Přístav

    Položka č.: 4191

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.850 CZK (119 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec ve třech pohledech

    Položka č.: 4871

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    V Liliové ulici

    Položka č.: 4544

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/12, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanská ulička

    Položka č.: 4543

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 18622

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 29/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Jana Reinerová

    Brána do zahrady

    Položka č.: 18621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 53/55, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada v Liberci

    Položka č.: 4872

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jana Reinerová

    Malostranské schody

    Položka č.: 220071

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2022 18:23

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 260120

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:16

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 191629

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:07

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 191083

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:06

    litografie, 8 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 154/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)