Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:58

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Dvůr v Liliovce

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:38

    kombinovaná technika, sololit, kolem r. 1970, 26 x 21 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU a datace 1970 (původní cena 2500 Kčs), původní rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:03

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:37

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    V parku

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 11:55

    litografie, 13,4 x 22 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, 20/46, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 4168

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod hradem

    Položka č.: 4411

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 4355

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Prahy

    Položka č.: 4345

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jana Reinerová

    Přístav

    Položka č.: 4191

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec ve třech pohledech

    Položka č.: 4871

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    V Liliové ulici

    Položka č.: 4544

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/12, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanská ulička

    Položka č.: 4543

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 18622

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 29/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Brána do zahrady

    Položka č.: 18621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 53/55, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada v Liberci

    Položka č.: 4872

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří

    Položka č.: 249432

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2020 18:43

    litografie, 18,5 x 10,8 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 244883

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:58

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Karlův most v noci

    Položka č.: 244610

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:55

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Amsterodam

    Položka č.: 186990

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:49

    litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 177370

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:08

    litografie, 23 x 10 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 177369

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:07

    litografie, 17 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 195843

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:25

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)