• Karel Filip

    (1884-?)

    Praha. Za větru (Smíchov)

    Položka č.: 161262

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:55

    pastel, tuš, papír, 1947, 21,8 x 31,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Člun na vodě

    Položka č.: 160860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:40

    tempera, papír, 46,8 x 65,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Jezero

    Položka č.: 160859

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:35

    tempera, papír, 42,7 x 60,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Klement Lorenc

    (1911)

    Alegorie úrody

    Položka č.: 160693

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:00

    2x patinovaná sádra, 1944, v. 31 / 31,5 cm, obě značeny v dolní části K. Lorenc 44, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Alfréd Rozum

    Mučedník

    Položka č.: 136643

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 21:40

    olej, plátno, 35 x 25,4 cm, sign. PD A. Rozum, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

  • Antonín Volhejn

    Dívky v krojích

    Položka č.: 136621

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 20:10

    olej, plátno, 40,5 x 50 cm, sign. PD A. Volhejn, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Budilovský

    Položka č.: 136369

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 12:30

    olej, karton, 1934, 31,5 x 47 cm, sign. PD Budilovský K. 34, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Sklizeň

    Položka č.: 133970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:25

    litografie, 1962, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Karel Müller, zažloutlý a při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Portrét muže v klobouku

    Položka č.: 133927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:15

    tužka, papír, 1952, 29,4 x 21,7 cm, sign. PD Spáčil 19./7. 52, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vratislav Jan Žižka

    (1926)

    Kmeny

    Položka č.: 133881

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 09:35

    litografie, 20 x 13 cm, sign. PD V. J. Žižka, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Böhm

    Domažlice

    Položka č.: 133865

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 09:20

    dřevoryt, 1984, 27 x 19,8 cm, sign. PD Böhm 84, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav IV.

    Položka č.: 133462

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 23:10

    uhel, papír, 45 x 65,5 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie k rytým a malovaným sklům pro ONV v Dobrušce

    Položka č.: 133458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:55

    4x uhel, papír, 29,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Petrohrad

    Položka č.: 133424

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Čapková

    Sloupy

    Položka č.: 132292

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:05

    mezzotinta, 2002, 16,4 x 11,4 cm, sign. DU Jana Čapková 2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Václav Nekolný

    Pohled do vesmíru a jeho tajemná nekonečnost

    Položka č.: 132282

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:50

    tuš, papír, 1965, 19,4 x 26,7 cm, sign. PD V. Nekolný 1965, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Stárková

    Kmen

    Položka č.: 132219

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:45

    litografie, 2001, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2001, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Magnolie

    Položka č.: 132218

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:40

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Olga Stárková

    Buky

    Položka č.: 132217

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:35

    litografie, 2000, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2000, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Olga Stárková

    Dub

    Položka č.: 132216

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:30

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Tkalci

    Položka č.: 132024

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:00

    4x uhel, papír, 1956, 29,8 x 57,2 cm, monogr. PD. Š.56, studie k rytým a malovaným sklům - tkalci, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Slévač

    Položka č.: 132020

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:40

    uhel, papír, 1961, 59,8 x 27,3 cm, monogr. PD Š61, levý dolní okraj papíru poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kované a svařované mříže pro jesle/ Tesla v Pardubicích

    Položka č.: 132014

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:20

    2x tužka, papír, 1958, 31,2 x 16,7 / 31,5 x 17,5 cm, sign. Š., papír při okrajích mírně pomačkán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor II.

    Položka č.: 131935

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:30

    tuš, papír, 25 x 9,1 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor I.

    Položka č.: 131934

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:25

    tuš, papír, 16 x 11,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 131923

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:00

    dřevoryt, 1972, 20,4 x 13,9 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Na ulici

    Položka č.: 131603

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 10:20

    litografie, 13 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Miloš Doubek

    Postava

    Položka č.: 126405

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:45

    suchá jehla, 23,7 x 27 cm

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)