U řeky

    Položka č.: 264739

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most

    Položka č.: 246248

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:31

    lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Portrét ženy

    Položka č.: 231507

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:30

    tužka, papír, 19,5 x 18 cm, sign. PD Mejsnar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Herbert Kisza

    Zámecký park

    Položka č.: 193578

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:25

    lept, akvatinta, 1978, 16 x 25 cm, sign. PD H. Kisza 78, 21/33, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Na hlídce

    Položka č.: 174191

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:24

    litografie, 22,5 x 35,9 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky u břehu

    Položka č.: 193535

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:20

    litografie, 26,3 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ota Bubeníček?

    Portrét muže s plnovousem

    Položka č.: 194308

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:03

    tužka, papír, 22,5 x 15,7 cm, PD značeno (signováno?) OBubeníček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Portrét Vítězslava Nováka

    Položka č.: 241050

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:01

    litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 267229

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:37

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 257175

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:35

    linoryt, 32,4 x 24,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Julius Schmidt

    Stromy ve větru

    Položka č.: 259178

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:24

    olej, karton, 1933, 15,5 x 20,8 cm, na zadní straně popsáno, mírně odřený horní levý roh

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Julius Schmidt

    Položka č.: 259179

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:20

    olej, karton, 30. léta, 15,5 x 20,8 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Konstantin Korzendörfer

    (1862-?)

    Muž a žena

    Položka č.: 261540

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:13

    2x olej, dřevo, 1918, 46 x 37,5 cm, oba sign. LD Korzendörfer 1918, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s houbami

    Položka č.: 260296

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:12

    olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Portrét muže

    Položka č.: 266301

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:11

    olej, plátno, 1914, 63,5 x 47 cm, sign. s přípisem na zadní straně, rám, na zadní straně přípis: Maloval Jan Kojan za 10 z, u prof. …. Dokončeno 8.VII. 1914, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • J. Hansen

    Projížďka v plachetnici

    Položka č.: 266030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:08

    olej, plátno, 34 x 55,5 cm, sign. PD J. Hansen, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 265027

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:07

    olej karton, 1915, 42,5 x 62 cm, sign. PD A. G. 1915, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Dobrý

    (1897-?)

    Karlův most

    Položka č.: 266235

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:05

    pastel, papír, 36 x 51 cm, sign. LD V. Dobrý, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Květa Pacovská

    (1928)

    1 2 3

    Položka č.: 267144

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:18

    litografie, 1978, 54 x 43,5 cm, sign. DU Pacovská 78, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu