• Boris Jirků

    Velký testament

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:42

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Anděl a smrt

    Položka č.: 1001

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:41

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Boris Jirků

    Dialog mládí se stářím

    Položka č.: 1000

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:40

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. LD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Boris Jirků

    Odplata

    Položka č.: 999

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:39

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Smrtka

    Položka č.: 998

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Trefil

    (1906)

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:31

    monotyp, 1967, 37 x 23,8 cm, sign. DU VTrefil 1967, pasparta

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Trefil

    (1906)

    Kohout

    Položka č.: 990

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:30

    monotyp, 1967, 36,5 x 23,8 cm, sign. PD VTrefil 1967, pasparta

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:27

    litografie, 15,3 x 15,7 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Dana Puchnarová

    Franz Kafka - Zámek

    Položka č.: 982

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:25

    lept, kombinovaná technika, 1964, 50 x 64,5 cm, sign. PD D. Puchnarová III. 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    U pisoárů

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:24

    litografie, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Knihy v ohni

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:15

    litografie, 22,2 x 10,9 cm, sign. PD J. Mařanová, 14855, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy tři dimenze

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:12

    serigrafie, 1992/2005, 49 x 17 cm, sign. DU Jan Kubíček 1992/2005, č. 22/44

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Město II

    Položka č.: 971

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:11

    litografie, 1948, 17 x 13 cm, označeno a signováno (?) vzadu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt

    Položka č.: 960

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:00

    monotyp, airbrush, papír, 1978, 10,5 x 15 cm, sing. PD Istler, Vzadu popsáno autorem p.f 1978 Istler, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Pištec

    Položka č.: 958

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:58

    lept, 1994, 7 x 11,5 cm, sign. PD Istler 94, č. 150/170, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:57

    litografie, 1974, 17 x 12 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Energie stromu

    Položka č.: 952

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:52

    lept, 1998, 18 x 14 cm, sign. PD KDemel, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Motýli

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:40

    litografie, 14 x 10 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříž…

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Cirkus

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:32

    lept, 15,5 x 20 cm, sign. PD V. Silovský, rám, č.41, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hrad

    Položka č.: 927

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:27

    lept, 30,8 x 22 cm, sign. PD Bureš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dva akty

    Položka č.: 926

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:26

    lept, 17 x 23 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Domek

    Položka č.: 925

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:25

    lept, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Vojtek

    Cesta na Pohansko

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:15

    olej, plátno, 2000, 55 x 45 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Vojtek

    Stará Dyje od Kančí obory

    Položka č.: 914

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:14

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Létaní IV.

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:13

    olej, plátno, 1998, 40 x 34,5 cm, sign. PD A. Vojtek 1998, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Loď

    Položka č.: 909

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:12

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 80 x 60 cm, sign. LD ASocorro 2015, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Robin Kaloč

    (1982)

    Horizont

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:07

    akryl, sololit, 59 x 88,5 cm, sign. PD Robin Kaloč, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Petr Fišárek

    V noci

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:06

    olej, lepenka, 2005, 49,5 x 70 cm, sign. PD Fišárek 2005, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:58

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Starosta města

    Položka č.: 892

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:52

    tužka, akvarel, papír, 29,3 x 19,5 cm, sign. PN Seydl, cliprám, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)