Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245414

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:27

    litografie, 31 x 48 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IX Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245412

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:25

    litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245407

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:20

    litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245406

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:19

    litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245404

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:18

    litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Le Soleil rouge

    Položka č.: 245405

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:46

    litografie, 1972, 33 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original III, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245403

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:42

    litografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IV Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu