František Peterka

(1920-2007)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Srpen

    Položka č.: 252116

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 17:57

    lept, 1997, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU František Peterka, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noc a den

    Položka č.: 251454

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:55

    linoryt, 17,2 x 11 cm, sign. DU FPeterka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noční snění (černá varianta)

    Položka č.: 188281

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:54

    linoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. DU František Peterka, 14/160, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ženskost

    Položka č.: 242591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:19

    litografie, 12,2 x 8,4 cm, sign. PD František Peterka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)