Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    Položka č.: 139097

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:10

    litografie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 76/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Stromová příšera

    Položka č.: 137207

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 20:50

    serigrafie, 1985, 27 x 25 cm, sign. PD Hořánek 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)