Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náměstí ( Ex Libris Eva Krejčová)

    Položka č.: 247062

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:34

    litografie, 1977, 8,5 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na moři ( Ex Libris Nely van der Weerd)

    Položka č.: 247059

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:28

    litografie, 1989, 6,2 x 6 cm, sign. DU Jiří Bouda 89, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostelní věže ( Ex Libris Zita Vlková)

    Položka č.: 247058

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:26

    litografie, 1982, 8,9 x 5,4 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Rozhledna (Ex Libris Ing. Alois Smékal)

    Položka č.: 247057

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:24

    litografie, 1987, 8,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Hané (Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247055

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:20

    litografie, 1993, 8,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Antonín Langweil (Ex Libris Ing. Milan Humplík)

    Položka č.: 247054

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:18

    litografie, 1990, 8 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Hrad nad řekou (Ex Libris Ladislav Bednařík)

    Položka č.: 247053

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:16

    litografie, 1987, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vodník ( Ex Libris Jiří Bouda)

    Položka č.: 247052

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:14

    litografie, 1992, 12 x 8,3 cm, sign. PD Jiří Bouda, č. 77/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Mostecká věž (PF 1976)

    Položka č.: 242889

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:04

    litografie, 1975, 14 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, na papíře skvrny, spodní okraj papíru odřen, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Jindřiška Hejná

    Položka č.: 243433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:02

    litografie, 1984, 8,8 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 84, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)