Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Houslistka
Položka č.: 281183Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:34
lept, 11,7 x 8,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, Ex Libris Radomil Šolc, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Krysař
Položka č.: 281184Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:33
lept, 1969, 7,3 x 5,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Portrét Mikoláše Alše
Položka č.: 280905Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08
lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Jan Žižka
Položka č.: 226662Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:41
tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Padající hvězda
Položka č.: 259099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 16:04
lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Hořec
Položka č.: 270090Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 15:09
mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Popraviště
Položka č.: 238785Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:35
dřevoryt, litografie, 7,5 x 6; 9 x 6,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
2x Umrlec
Položka č.: 238783Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:33
dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Kokořín a umrlec
Položka č.: 238782Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:32
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 243371Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:52
litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)