Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Emil Beneš

    Položka č.: 238778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2020 15:37

    lept, 1943, 15,5 x 9 cm, LD značeno v desce V. 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pocestný pod popravištěm

    Položka č.: 238777

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2020 15:36

    lept, 15 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Odsouzenec

    Položka č.: 238773

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2020 15:32

    suchá jehla, 1943, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Zbojník

    Položka č.: 249580

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2020 18:20

    dřevoryt, 11,5 x 6,6 cm, sign. PD J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Na vycházce se psem

    Položka č.: 249582

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 17:04

    litografie, 9,2 x 14 cm, sign. PD J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Staré Město

    Položka č.: 191334

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:47

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:52

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Starý ještěr

    Položka č.: 249136

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 13:19

    lept, 1948, 24,6 x 18,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:33

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s věncem (Ex libris V.Bujárek)

    Položka č.: 218134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 23:58

    lept, 11, 5 x 12 cm, sign. DU J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:42

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Skály

    Položka č.: 243737

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:56

    lept, 1941, 17,6 x 23,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka , při okraji mírně zažloutlý papír, na okraji mimo tisk místy zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    Položka č.: 242967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    Položka č.: 242966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    Položka č.: 242606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)