Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:23

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 14:30

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    Položka č.: 238823

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:34

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    Položka č.: 243405

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:34

    dřevoryr, 1974, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Uražený pes

    Položka č.: 242609

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:12

    litografie, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)