Jan Charles Vondrouš

(1884-1970)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 191321

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2021 18:52

    lept, 12,5 x 16 cm, sign. PD J. C. Vondrouš, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 247140

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:27

    lept, 1957, 13,7 x 17,5 cm, značeno LD v tisku Vondrouš 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)