Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lovkyně
Položka č.: 277504Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55
dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu