Utagawa Kunisada

(1786-1865)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Lovkyně

    Položka č.: 277504

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55

    dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu