Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    Položka č.: 220365

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2020 15:30

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Otokar Březina

    Položka č.: 222267

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2020 23:00

    dřevořez, 1967, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Mádlo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 244794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:45

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu