Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Otokar Březina

    No.: 222267

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2020 23:00

    dřevořez, 1967, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Mádlo, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    No.: 244794

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2020 15:45

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 700 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids