Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Nové lyžařské kraje

    Položka č.: 240745

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:04

    tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma., zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    Položka č.: 242907

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:04

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:04

    tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Vltavě

    Položka č.: 250985

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 21:14

    tužka, akvarel, papír, 1942, 16,8 x 23,5 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    Položka č.: 240746

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:36

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 249224

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 18:04

    olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)