Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Vojáci na koních

    No.: 245382

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:00

    olej, plátno, 28,5 x 35,2 cm, sign. PD B. Ullrych , nepatrně u okrajů odřená malba, ,

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před domem

    No.: 245381

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:58

    olej. plátno, 19 x 16,5 cm, ,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koních

    No.: 245380

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:56

    olej, karton, 28,3 x 35,1 cm, sign. PD B. Ullrych, na okrajích malba a karton mírně odřené, ,

  • Bohumil Ullrych

    Žena s nůší

    No.: 245379

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:54

    olej, plátno, 39 x 32 cm, nalepeno na kartonu, PD značeno razítkem: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy při práci

    No.: 245378

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:52

    olej, karton, 1945, 35,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, dolní okraj kartonu otřepen, ,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kluk a dívka na louce

    No.: 245377

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:50

    olej, karton, 1945, 27,8 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 45, drobné oděrky na okrajích , ,

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    No.: 245376

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:48

    olej, karton, 1944, 27 x 20,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44, ,

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 245375

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:46

    olej, karton, 1940, 20 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, drobné poškození v levém horním rohu, ,

  • Bohumil Ullrych

    Portrét děvčátka

    No.: 245374

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:44

    olej, karton, 1945, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, nepatrné oděrky po okrajích malby, ,

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    No.: 245373

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:42

    olej, plátno, karton, 1927, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych 1927, nalepeno na kartonu, ,

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    No.: 245372

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:40

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s hrníčkem a jablky

    No.: 245371

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:38

    olej, plátno, 1935, 26,2 x 20,4 cm, sign. PD B. Ullrych 35, malba na okrajích místy odřená, ,

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 245370

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:36

    olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, při pravém okraji je malý kousek papíru utržen, ,

  • Bohumil Ullrych

    Útok na mlýn

    No.: 221757

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 00:00

    tuš,tužka, běloba, papír, 21,3 x 28,4 cm, mírně zašpiněný papír, ,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Služebná pod dozorem

    No.: 221707

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:58

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 29 x 30 cm, zašpiněný papír, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Povoz na mostě

    No.: 221612

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:54

    pastel,akvarel, papír, 29 x 41,8 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Bohumil Ullrych

    Polom

    No.: 214324

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:50

    tužka, tuš, kvaš, papír, 15 x 21,8 cm, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Porada

    No.: 221905

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:22

    tuš, papír, 22 x 28 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, zašpiněný papír, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na louce

    No.: 237900

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:52

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1938, 21 x 29,3 cm, sign. PD B. Ullrych 38, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    No.: 237899

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:50

    akvarel, tuš, papír, 1925, 14 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, levý dolní roh papíru utržen, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena a dítě

    No.: 237898

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:48

    akvarel, tužka, papír, 29,8 x 21,6 cm, na rozích papíru lehce patrné stopy po přilepení (zezadu), ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka a dítě

    No.: 237614

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:42

    akvarel, tužka, papír, 1947, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullrych 47, lehce zažloutlý pappír, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie dívky

    No.: 237612

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:40

    akvarel, papír, 1947, 43 x 34 cm, sign. B. Ullrych 49, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svačinka

    No.: 237611

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:38

    akvarel, papír, 1949, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullyrch 49, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečnice (Chjcago)

    No.: 237610

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:36

    tužka, akvarel, papír, 1925, 18,5 x 13,1 cm, sign. LD B. Ullrych 25 Chicago, papírová pasparta, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sušení prádla

    No.: 243306

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 22:06

    akvarel, papír, 1945, 22,9 x 18,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    No.: 237604

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na vojenském cvičení

    No.: 242917

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 22:14

    olej, plátno, karton, 1935, 26 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, kartonová pasparta, vzadu na kartonu popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    No.: 242910

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, ,

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    No.: 242906

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, ,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids